Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS | ГлавнаяМой профиль | Регистрация | Выход | Вход

Главная » 2012 » Сентябрь » 3 » 4 вересня, в медіа-клубі громадянського руху ЧЕСНО відбудеться зустріч з Борисом Нємцовим
15:54
4 вересня, в медіа-клубі громадянського руху ЧЕСНО відбудеться зустріч з Борисом Нємцовим


4 вересня, в медіа-клубі громадянського руху ЧЕСНО відбудеться зустріч з Борисом Нємцовим, співголовою партії ПАРНАС, під час якої політик виступить з новою доповіддю про статки президента Російської Федерації Володимира Путіна: "Жизнь раба на галерах: дворцы, яхты, самолеты, автомобили и другие аксессуары”.

Доповідь вперше буде презентовано в Україні.

Зустріч триватиме з 14:00 до 15:00 за адресою: вул. О.Гончара, 36а, 2 поверх, офіс ГО "Центр UA” (мапа).

Модеруватиме зустріч відомий політичний оглядач Павло Шеремет.

Онлайн-трансляцію розмови можна буде подивитися на сайтах інформаційних партнерів медіа-клубу: BeTV та Українська правда.

Запрошуємо журналістів до клубної бесіди!

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до Тетяни Пеклун 0676227112.

 

Додатково:

      Медіа-клуб «ЧЕСНО про вибори» - це незалежний дискусійний майданчик, заснований відомими журналістами та громадськими діячами, які є учасниками руху ЧЕСНО.

      Відкриття медіа-клубу відбулося 27 червня, першим гостем клубу став перший президент України Леонід Кравчук.

      Громадянський рух ЧЕСНО започатковано групою зацікавлених активістів спільно з представниками партнерства «Новий Громадянин» у жовтні 2011 року.  Мета Руху - активізувати суспільство, щоб очистити майбутній парламент від недостойних депутатів. Рух не підтримує жодного політика чи політичну силу, його представники не будуть балотуватися до Верховної Ради України.

Просмотров: 293 | Добавил: rm | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar

Меню сайта

Журнал "Вісник Мрії" є періодичним виданням ГО «Дитячо-юнацька екологічна громадська організація «Республіка Мрія», яка з 10 листопада 2013 року як асоційований член увійшла в мережу Всеукраїнської екологічної громадської організації «МАМА-86».  Про ВЕГО "МАМА-86"

Форма входа

Поиск

Новые комментарии

Ссылка на сборник