Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS | ГлавнаяМой профиль | Регистрация | Выход | Вход

Всеукраїнська екологічна громадська організація "МАМА-86"

Голова Координаційної ради - Ганна Голубовська-Онісімова

ВЕГО "МАМА-86" – одна з найбільших та найстаріших українських екологічних громадських організацій, що понад 20 років працює задля створення в Україні умов для переходу до сталого розвитку, тобто такого розвитку, який задовольняє потреби нинішнього покоління при збереженні природних ресурсів і безпечного довкілля для майбутніх поколінь.

Створена у 1990 році молодими освіченими мамами, що прагнули захистити майбутнє своїх дітей після Чорнобильської катастрофи, за 23 роки функціонування «МАМА-86» значно розширила тематичну і географічну сфери своєї діяльності. Сьогодні організація займається аналізом політики і адвокаційною роботою, інформаційно-просвітницькою діяльністю та впровадженням сталих інженерних рішень, спрямованих на вирішення конкретних проблем і створення позитивних прикладів за трьома пріоритетними напрямками: а) екологізація політики і практики (включаючи питання сталої енергетики та сталого споживання і виробництва), б) забезпечення доступу до безпечної води та водних ресурсів, в) безпечне поводження з відходами і хімічними речовинами.

ВЕГО «МАМА -86» є мережевою організацією і, окрім Центрального офісу в Києві, включає в себе 17 осередків у різних регіонах України, що дозволяє проводити діяльність одночасно на національному, регіональному і місцевому рівні, а також реалізувати комплексні проекти, що охоплюють різні регіони та орієнтуються на різні цільові аудиторії - уряд, місцеві органи влади, інші НУО, бізнес, ЗМІ, науковців, ЗМІ та широку громадськість.

Працюючи за всіма тематичними пріоритетами, «МАМА-86» робить особливий наголос на впровадженні принципів належного врядування, забезпеченні ефективної участі громадськості у прийнятті рішень та зміцненні спроможності громадянського суспільства відігравати активну роль у публічній політиці. Завдяки зусиллям організації, основоположні документи сучасної екологічної політики України – Стратегія екологічної політики України до 2020 року та Національний план дій з охорони навколишнього природного середовища на 2011-2015 рр. були вперше в українській практиці прийняті з належним дотриманням процедур консультацій з громадськістю та включили багато прогресивних положень, пролобійованих НУО.

У цій та іншій діяльності організація тісно співпрацює з широким колом екологічних НУО. «МАМА-86» також входить до ряду мережевих об’єднань громадських організацій різного профілю, як от «Новий громадянин» та Громадянська асамблея України.

З 2011 року за підтримки SIDA ВЕГО «МАМА-86» впроваджує програму інституційного розвитку, спрямовану на посилення спроможності організації досягати своїх стратегічних цілей. Наразі «МАМА-86» реалізує такі ключові проекти: «Розбудова екологічної демократії в Україні» (за підтримки ЄС), "Зелена зміна", спрямований на просування сталого споживання (за підтримки Шведського товариства охорони природи), "Громадське лобіювання впровадження в Україні європейських підходів до вирішення проблеми електронних відходів" (за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду "Відродження"), "Внесок в українське водне партнерство на підтримку Глобального водного партнерства Центральної та Східної Європи" (за підтримки Глобального водного партнерства), "Пілотний проект моніторингу забезпечення рівного права на воду та санітарію в Україні" (за підтримки Європейської економічної комісії ООН) тощо.

В зоні постійної уваги організації перебувають питання європейської інтеграції. «МАМА-86» є активною учасницею Форуму громадянського суспільства Східного партнерства – об’єднання проєвропейських громадських організацій 6 країн-партнерів – і, зокрема, Національної платформи ФГС СхП. Спільно з партнерами із регіону організація здійснює регулярний моніторинг та оцінку євроінтеграційних реформ у країнах Східного партнерства в екологічній сфері, зокрема щодо належного екологічного врядування, а також впродовж 3 років координує підготовку блоку з питань навколишнього середовища і сталого розвитку Індексу європейської інтеграції країн Східного партнерства.

«МАМА-86» також активна на міжнародному рівні - регулярно бере участь у міжнародних політичних процесах, зокрема в рамках механізмів консультацій з основними групами ООН, і є єдиною українською НУО зі статусом асоційованої з Відділом публічної інформації ООН. Впродовж багатьох років організація відстежує процес просування політики сталого розвитку на міжнародному рівні, проводить дослідження, організує дискусійні заходи та тренінги для підвищення спроможності реалізувати політику сталого розвитку в регіоні, а також доносить позиції регіональних НУО в рамках міждержавних та інших форумів.

«МАМА-86» бере участь у роботі численних міжнародних, європейських та регіональних мереж НУО, таких як ANPED, IPEN , Women of Europe for a Common Future, Глобальне водне партнерство, INFORSE - Europe, Європейський ЕКО-Форум та інші.

Адреса: 01030, м. Київ, вул. Чапаєва 14, офіс 1

тел./факс: (44) 234-69-29, 227-02-57; (67) 403-26-09 

e-mail: info@mama-86.org.ua 

https://www.mama-86.org/index.php/ua/

Форма входа

Поиск

Новые комментарии

Хорошо проехался по высокопоставленному миллиардеру )

Мне понравилось читать. Интересно

Друзі, ставьте цей код на сайти ваших медіаосвітніх центрів!


Русский текст опубликован:
Принципиальная и тонкая ошибка критиков моего доказательства:
они приводят контрпримеры из НЕ

Друзья сайта

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Flag Counter

Календарь

«  Март 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

%