Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS | ГлавнаяМой профиль | Регистрация | Выход | Вход

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Просто общение » Общение обо всём » Брендові одяг та взуття
Брендові одяг та взуття
misterbicipsДата: Среда, 25.01.2023, 21:43 | Сообщение # 1
Братство Мечты
Группа: Пользователи
Сообщений: 103
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
Привіт! Яке взуття вважаєте найбільш красивим, елегантним і водночас зручним? Яких брендів одяг та взуття любите найбільше? Який стиль найбільше імпонує вам? Поділіться досвідом вибору, купівлі та носіння.
 
rozhkov-dmitroДата: Среда, 25.01.2023, 21:58 | Сообщение # 2
Созидатель Мечты 1 ступень
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
Привіт. Я люблю просто якісне та зручне взуття, стильний одяг. А краса - питання індивідуальне та суб'єктивне. Комусь можуть бути туфлі красиві, а для когось вони будуть ну взагалі ніякі. Взуття має бути правильним, якісним та зручним однозначно. Одяг має бути якісним, стильним та комфортним.
 
pechkin-1978Дата: Среда, 25.01.2023, 22:27 | Сообщение # 3
Братство Мечты
Группа: Пользователи
Сообщений: 54
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
Я теж вважаю, що взуття має бути зручним. Навіть крапку можна було б поставити на цьому ) Але ще хотілося б, щоб воно було стійким та служило не один місяць, особливо якщо це стосується дорогого взуття. Те ж саме стосується, по факту, одягу.
 
HzBoyДата: Среда, 25.01.2023, 22:33 | Сообщение # 4
Братство Мечты
Группа: Пользователи
Сообщений: 86
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
Цитата misterbicips ()
Привіт! Яке взуття вважаєте найбільш красивим, елегантним і водночас зручним? Яких брендів одяг та взуття любите найбільше? Який стиль найбільше імпонує вам? Поділіться досвідом вибору, купівлі та носіння.
Привіт. Я дуже не рівно дихаю до італійського одягу та взуття, наприклад. От вони, як правило, найкрасивіші. Та і по зручності одяг і взуття від італійських брендів для мене на першому місці. Дуже подобаються моделі спортивного взуття від Premiata, наприклад. Або класика від Salvatore Ferragamo https://helen-marlen.com/ua/brands/salvatore-ferragamo . Такі одяг, взуття і красиві, і зручні та комфортні. Є ще багато італійських брендів, які мені до вподоби. Маю чималу частину свого гардеробу від італійських виробників. Саме тому їх раджу всім любителям красиво й стильно одягатись.
 
violenashilkovaДата: Воскресенье, 12.02.2023, 18:47 | Сообщение # 5
Участник проекта
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
Мені подобаєтся взуття фірми Антонио Биаджи
 
natakagloДата: Среда, 22.02.2023, 23:21 | Сообщение # 6
Участник проекта
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
одягаюсь в секонді і дуже задоволена
 
kircenkotamaraДата: Суббота, 04.03.2023, 14:37 | Сообщение # 7
Участник проекта
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
У меня вот тоже есть желание начать заказывать одежду через интернет, но есть и страхи вместе с этим, что делать если не подойдёт, посоветуйте проверенные магазины?
 
viktorovnauliana711Дата: Суббота, 04.03.2023, 14:44 | Сообщение # 8
Созидатель Мечты 2 ступень
Группа: Пользователи
Сообщений: 16
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
Мені подобається замовляти одяг через інтернет. Найчастіше купую саме в Агер, тому що тут є як жіночий одяг, так і чоловічий, дитячий. Асортимент великий і якість відмінна, є повернення при потребі. Купила собі стильні штани-кюлоти https://ager.ua/women/zhenskie-bryuki/modeli_kyuloti/ ось тут ви можете ознайомитися з представленими моделями. Якість на висоті, по фігурі сіли ідеально, як на мене, це дуже важливо для одягу. Думаю, ви також можете тут подобрати собі.
 
irishasanina312Дата: Среда, 22.03.2023, 19:49 | Сообщение # 9
Авангард Мечты 2 ступень
Группа: Пользователи
Сообщений: 30
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
через интернет часто не угадываешь с размером
 
smoskal425Дата: Вторник, 28.03.2023, 20:53 | Сообщение # 10
Созидатель Мечты 1 ступень
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
У меня такое было и не раз.
 
Форум » Просто общение » Общение обо всём » Брендові одяг та взуття
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:

Форма входа

Поиск

Новые комментарии

С начала мира

Когда мы вместе
Скрипка, Виолончель, Фортепиано, Хор, Top 40, EDM, Epic Drops, Heavy Bass Bri

Иди к своей мечте 
эмбиент, хард-рок, мощный, эмоциональный, мрачный, глубокий, загадочный


Друзья сайта

Статистика