Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS | ГлавнаяМой профиль | Регистрация | Выход | Вход

Главная » 2009 » Март » 24 » Роберт Колс "Цінності, за якими живуть американці". Цінность 10.
17:55
Роберт Колс "Цінності, за якими живуть американці". Цінность 10.
10. Невимушеність
Якщо в нашій країні відносинам притаманна певна формальність, вам, ймовірно, буде здаватися, що американці досить неофіційні, навіть нешанобливі з тими, хто має владу.
Американці - один з найбільш неформальних та невимушених народів у світі. Один з прикладів цієї невимушеності: керуючі (начальники) у Америці часто прохають своїх службовців звертатися до них по імені і, навіть, почувають себе ніяково, коли їм кажуть "пан" чи "пані".
Одяг - ще одна область, де американська невимушеність особливо помітна, іноді це просто шокує. Коли ви завітаєте, наприклад, до симфонічного концерту у великому американському місті, ви можете знайти серед театральної публіки людей у синіх джинсах, без краваток, у сорочках з коротким рукавом
Невимушеність помітна і у привітаннях американців. На зміну формальному "Як справи?" більшість вживає неофіційне "Привіт!». Так звертаються до керівництва, до близьких людей. закладах у країнах, які розвиваються, відсутність конкуренції у класі викликає тривогу. Вони дуже скоро дізнаються: те, що здавалось їм універсальною характеристикою всього людства, є насправді суто американською (або "західною") цінністю.
Високо цінуючи конкуренцію, американці створили засновану на ній економічну систему вільного підприємництва. Вони впевнені, що економіка, яка заохочує конкуренцію, виявляє найкраще в людях, а суспільству, яке орієнтується на конкуренцію, забезпечено швидкий прогрес.
Якщо шукати докази того, що американці найчастіше за все позитивно ставляться до вільної конкуренції, то вони виявляться у всіх областях та сферах, навіть таких, як медицина, мистецтво, освіта, спорт..


.
.
.
Фото Андрія Єлькіна
Натискайте на зображення, щоб побачити фото в реальному розмірі  
Категория: Для ценностей | Просмотров: 1121 | Добавил: rm | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar

Меню сайта

Журнал "Вісник Мрії" є періодичним виданням ГО «Дитячо-юнацька екологічна громадська організація «Республіка Мрія», яка з 10 листопада 2013 року як асоційований член увійшла в мережу Всеукраїнської екологічної громадської організації «МАМА-86».  Про ВЕГО "МАМА-86"

Форма входа

Поиск

Новые комментарии

Ссылка на сборник