Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS | ГлавнаяМой профиль | Регистрация | Выход | Вход

Главная » 2013 » Ноябрь » 26 » В Запоріжжі створено новий осередок ВЕГО «МАМА-86»
00:38
В Запоріжжі створено новий осередок ВЕГО «МАМА-86»
З 10 листопада 2013 року в місті Запоріжжя розпочала свою роботу громадська організація «ЗАПОРІЗЬКА ЕКОЛОГІЧНА ОРГАНІЗАЦІЯ «МАМА-86-ЗАПОРІЖЖЯ», яка є осередком Всеукраїнської екологічної організації «МАМА-86».

Як повідомляють засновники, метою діяльності ГО «МАМА-86-Запоріжжя» буде сприяння екологізації політики та практики в місті Запоріжжя для переходу до сталого розвитку - тобто до такого розвитку, яке не шкодить нинішньому і майбутнім поколінням.

Запорізька екологічна організація «МАМА-86-ЗАПОРІЖЖЯ» буде орієнтуватися на традиційні цінності однієї з найстаріших і найбільш впливових в Україні екологічних організацій ВЕГО «МАМА-86» - і в якості своєї місії визнає зміцнення ролі її членів у просвітництві суспільства і в процесі прийняття управлінських рішень для поліпшення стандартів життя громадян Запоріжжя та створення необхідних умов для гармонійного та безпечного розвитку підростаючого покоління.

За задумом засновників, організація сприятиме демократизації та відкритої реалізації екологічної політики на регіональному рівні. Пріоритетом для організації є дотримання принципу врахування думки громадськості та зацікавлених сторін у процесі здійснення регіональної екологічної політики. «МАМА-86-Запоріжжя» планує виконувати тематичні дослідження, вивчати й узагальнювати прогресивні практики на національному та регіональному рівні та, спираючись на власні та партнерські інформаційні ресурси, поширювати результати.

Напрямки діяльності громадського об'єднання визначені з урахуванням пріоритетів ВЕГО «МАМА-86». Це - сприяння реформуванню екологічної політики для сталого розвитку Запорізької області - забезпечення доступу громадян до екологічно важливої інформації, реалізація заходів, що сприяють підвищенню безпеки навколишнього середовища, зниження ризику впливу різних факторів антропогенного походження на здоров'я людей і навколишнє середовище.

У діяльності громадської організації велика увага приділятиметься здоров'ю людини, як найважливішому показнику якості життя.

До Координаційної ради ГО «МАМА-86-Запоріжжя» увійшли активісти громадського руху «Республіка Мрія» - Андрій Елькин, Ірина Старова, Лілія Кожокар.

   
  Андрій Єлькін,
Голова Координаційної ради
Ірина Старова, 
заступник голови
 Координаційної ради,
 координатор проектів 
Лілія Кожокар, 
секретар 
Координаційної ради,
 координатор проектів 


Про можливості та процедури приєднання громадян  та ініціативних груп до організації «МАМА-86-Запоріжжя» буде повідомлено найближчим часом.

Просмотров: 511 | Добавил: rm | Теги: МАМА-86-Запоріжжя, МАМА-86, ВЕГО МАМА-86 | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar

Меню сайта

Журнал "Вісник Мрії" є періодичним виданням ГО «Дитячо-юнацька екологічна громадська організація «Республіка Мрія», яка з 10 листопада 2013 року як асоційований член увійшла в мережу Всеукраїнської екологічної громадської організації «МАМА-86».  Про ВЕГО "МАМА-86"

Форма входа

Поиск

Новые комментарии

Виктор Иванович, постоянно отслеживаю Ваши новые публикации на сайте прозы. Ничего нельзя упустить. ...

Спасибо автору! Удивительно затрагивающий за самые живые струны человеческой души рассказ. И главный...

Друзья сайта

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Flag Counter

Календарь

«  Ноябрь 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930