Главная » 2011 » Апрель » 28 » "Громадський подкастинґ - the best" триватиме рівно місяць - до 15 травня
22:43 "Громадський подкастинґ - the best" триватиме рівно місяць - до 15 травня |
Конкурс має на меті визначити найкращі громадські подкасти. Їхні автори отримають винагороди, які буде вручено на спеціальній церемонії у травні. Тоді ж буде названо найкращого серед громадських подкастерів.
Переможці отримають грошові винагороди, а також професійні заставки для своїх подкаст-каналів.
Володаря головного призу - <<Найкращий громадський подкастер>> визначать на зібранні громадських подкастерів, що відбудеться наприкінці травня, - ідеться в оголошенні про конкурс.
Відзначення найкращих серед громадських подкастерів в Україні відбувається вже вдруге. За результатами першого конкурсу, що проводився у березні 2010 року, найкращими стали співробітниця Херсонської бібліотеки Наталя Мірошниченко, <<Гендерний музей>> з Харкова, а також блоґери Валерій Панько (Біла Церква) та Друїд (Київ).
Конкурс <<Громадський подкастер the best" проводиться у рамках проекту <<Розвиток навичок громадського подкастинґу у молодих журналістів та блоґерів>>, що протягом року реалізовувався громадською організацією МІЦ <<Медіа-М>> за підтримки Посольства США в Україні.
Деталі за посиланням: http://c-pod.molode.com.ua/2011/04/12/najkraschi-hromadski-podkastery-otrymayut-vynahorody/ |
Просмотров: 553 |
Добавил: rm
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
Новые комментарии
Як приємно чути красиві пісні! я в последнее время читаю множество статтей, подсел на их чтение, много полезной информации. Удивительно красивая мелодия в стиле группы "Зодиак" или французского ансамбля "Спейс Проєкт пошуку нової мелодії для гімну "Республіки Мрії". Доєднуйтесь!
Статистика
Онлайн всего: 1 Гостей: 1 Пользователей: 0
| |
|