Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS | ГлавнаяМой профиль | Регистрация | Выход | Вход

Главная » 2016 » Февраль » 28 » Відбулося нагородження переможців та активних учасників Обласного конкурсу «Позбавимо Запорізьку область від непридатних пестицидів»
12:55
Відбулося нагородження переможців та активних учасників Обласного конкурсу «Позбавимо Запорізьку область від непридатних пестицидів»

26 лютого 2016 року, у п'ятницю, у приміщенні Запорізького НВК №19 (ДЮЕГО "Республіка Мрія") відбулося урочисте нагородження переможців та активних учасників обласного конкурсу відео-проектів "Позбавимо Запорізьку область від непридатних пестицидів".

Про досягнення проекту Обласного конкурсу розповів директор МЕГО "Мама-86-Запоріжжя" Андрій Єлькін. Він зазначив, що найбільш активну участь в цьому важливому з точки зору регіонального природоохоронного процесу проекті взяли саме представники навчальних закладів - учні та вчителі-ентузіасти шкіл Запоріжжя та Мелітополя.

Відбувся перегляд деяких проектів та підсумкове обговорення "пестицидної" проблеми, яка актуальна сьогодні не тільки для Запорізької області, але й на національному рівні. 

Медіапедагоги та куратори відео-проектних ініціатив нагороджувалися грамотами, авторам аудіовізуальних медіатекстів вручалися Дипломи переможців.

Учасники, що посіли 1 місця, отримали призи від Міжнародного благодійного фонду "Академія української преси" - примірники видання "Абетка медіа". 

Досягнення проекту конкурсу святкувалися у ході "солодкого столу" вільного спілкування "У колі однодумців". 

Нагадуємо, що проект конкурсу виконаний в рамках Національної інформаційної кампанії «Майбутнє без непридатних пестицидів» мережевого Проекту «Підвищення рівня інформованості та комунікацій, створення потенціалу для остаточного вирішення проблеми непридатних пестицидів в Україні» ВЕГО «МАМА-86» за підтримки Шведського агентства з міжнародного розвитку та співробітництва - Sida.

Інформаційними партнерами виступили: ДЮЕГО «Республіка Мрія», МБФ «Академія Української Преси», Інститут соціальної та політичної психології НАПН України, ІАМЦ Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, Орхуський центр Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької ОДА, Департамент агропромислового розвитку Запорізької ОДА. 

Категория: Новости - Вестник Мечты | Просмотров: 402 | Добавил: rm | Теги: МАМА-86, МАМА-86-Запоріжжя, обласний конкурс, Позбавимо Запорізьку область від не, підсумки | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 1
avatar
0
1
avatar

Меню сайта

Журнал "Вісник Мрії" є періодичним виданням ГО «Дитячо-юнацька екологічна громадська організація «Республіка Мрія», яка з 10 листопада 2013 року як асоційований член увійшла в мережу Всеукраїнської екологічної громадської організації «МАМА-86».  Про ВЕГО "МАМА-86"

Форма входа

Поиск

Новые комментарии

Ссылка на сборник