Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS | ГлавнаяМой профиль | Регистрация | Выход | Вход

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Просто общение » Общение обо всём » Зворотний осмос
Зворотний осмос
misterbicipsДата: Четверг, 19.10.2023, 12:20 | Сообщение # 1
Братство Мечты
Группа: Пользователи
Сообщений: 105
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
Зворотний осмос - це крутий спосіб очищення води, але чи виправдовує він свої витрати? Я встановив фільтр RO вдома, але здається, що він забирає не тільки забруднення, але і корисні мінерали. Які наслідки для здоров'я може мати вживання такої води на довгостроковій основі? І чи є альтернативні способи очищення води, які забережуть корисні мінерали, але при цьому забезпечать високу якість?
 
laxec44156Дата: Вторник, 24.10.2023, 21:47 | Сообщение # 2
Участник проекта
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
А знаєш, водночас це й круто, й трошки складно! Зворотний осмос, це як магія, що перетворює забруднену воду у справжній діамант серед рідин. Так, він очищає воду, але тут вже справа в тому, як правильно налаштувати цей фільтр.
Він може забирати корисні мінерали, це правда, але відповідь на питання про виправдовування витрат лежить в твоїй особистій ситуації. Можливо, замовивши аналіз води, ти знатимеш точно, що необхідно додавати назад, щоб зробити воду корисною.
Щодо наслідків для здоров'я, вони можуть бути, якщо вода стає абсолютно "пустою". Та ти можеш розглянути альтернативи, наприклад, фільтри з обратною осмосом та додатковими керамічними фільтрами. Або подивитися статтю на https://www.ocinka.online/ - там є купа корисної інформації про очищення води та вплив різних методів на здоров'я. Так що здоров'я можна оберігати, не лишаючи позитивний вплив води в бидончику!
 
Форум » Просто общение » Общение обо всём » Зворотний осмос
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Форма входа

Поиск

Новые комментарии

С начала мира

Когда мы вместе
Скрипка, Виолончель, Фортепиано, Хор, Top 40, EDM, Epic Drops, Heavy Bass Bri

Иди к своей мечте 
эмбиент, хард-рок, мощный, эмоциональный, мрачный, глубокий, загадочный


Друзья сайта

Статистика