Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS | ГлавнаяМой профиль | Регистрация | Выход | Вход

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Просто общение » Общение обо всём » Ноутбук сину!
Ноутбук сину!
kirilzhilenko80Дата: Среда, 03.05.2023, 08:33 | Сообщение # 1
Созидатель Мечты 2 ступень
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
Вітаю! Хочу купити сину ноутбук для ігор. Не знаю, які параметри важливі для геймерських потреб. Можливо, хтось може мені допомогти порадою? Хочу щоб був найкращий але не самий дорогий.
 
a_sovДата: Среда, 03.05.2023, 08:36 | Сообщение # 2
Созидатель Мечты 1 ступень
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
Привіт! Я бачив, що більшість геймерів використовують ноутбуки з потужним процесором та відеокартою. Це дозволяє запускати сучасні ігри з високою деталізацією. Також важливим фактором є оперативна пам'ять та обсяг жорсткого диску.
 
HzBoyДата: Среда, 03.05.2023, 08:38 | Сообщение # 3
Братство Мечты
Группа: Пользователи
Сообщений: 86
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
Доброго дня! Якщо Ви шукаєте ноутбук для геймінгу, то Вам потрібен мінімум 8 ГБ оперативної пам'яті та відеокарта від NVIDIA або AMD. Крім того, важливо звернути увагу на екран з високою частотою оновлення та хорошою кольоропередачею.
 
menigorekДата: Среда, 03.05.2023, 08:41 | Сообщение # 4
Созидатель Мечты 2 ступень
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
Цитата HzBoy ()
Доброго дня! Якщо Ви шукаєте ноутбук для геймінгу, то Вам потрібен мінімум 8 ГБ оперативної пам'яті та відеокарта від NVIDIA або AMD. Крім того, важливо звернути увагу на екран з високою частотою оновлення та хорошою кольоропередачею.
Доброго часу доби всі форумчанам з повагою! Я рекомендую звернути увагу на моделі від відомих брендів, наприклад, ASUS, MSI, Acer або HP.
Ноутбук повинен мати не тільки потужне залізо, але й зручну клавіатуру та ергономічний дизайн, дуже великий вибір в магазині ЖЖУК https://zhuk.ua/noutbuky/ і я кість і надійність. Оберіть модель з гарантією та можливістю розширення конфігурації в майбутньому. Хочу сказати що кожен зможе купити ту модель яка сподобається по характеристикам.
 
Форум » Просто общение » Общение обо всём » Ноутбук сину!
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Форма входа

Поиск

Новые комментарии

С начала мира

Когда мы вместе
Скрипка, Виолончель, Фортепиано, Хор, Top 40, EDM, Epic Drops, Heavy Bass Bri

Иди к своей мечте 
эмбиент, хард-рок, мощный, эмоциональный, мрачный, глубокий, загадочный


Друзья сайта

Статистика