Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS | ГлавнаяМой профиль | Регистрация | Выход | Вход

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Просто общение » Общение обо всём » Незвичайні меблі
Незвичайні меблі
isiv23789Дата: Пятница, 07.01.2022, 10:48 | Сообщение # 1
Созидатель Мечты 2 ступень
Группа: Пользователи
Сообщений: 16
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
Облаштовуємо нашу спальню, і я запропонував дружині купити меблі для сексу. Є спеціальні такі конструкції, тільки не знаю що саме краще купити. Може хтось тут використовує такі незвичайні меблі в сексі і зможе порадити мені різні варіанти?
 
romasyniДата: Пятница, 07.01.2022, 14:28 | Сообщение # 2
Созидатель Мечты 1 ступень
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
Просто відмінна ідея, раджу гойдалки купити або надувне крісло, є ще матрац з вібратором! У мене дружина така витівка і просто обожнює займатися сексом з використанням будь-яких незвичайних меблів і сексуальних іграшок!
 
isiv23789Дата: Пятница, 07.01.2022, 14:29 | Сообщение # 3
Созидатель Мечты 2 ступень
Группа: Пользователи
Сообщений: 16
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
У звичайному ж магазині таких меблів не знайти? А в нашому секс-шопі немає нічого придатного(
 
romasyniДата: Пятница, 07.01.2022, 14:34 | Сообщение # 4
Созидатель Мечты 1 ступень
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
У секс-шопах онлайн зате можна знайти всі необхідні меблі для сексу. Ось, наприклад в інтернет-магазині Розетка вибір за такими меблями для сексу https://sexshop.rozetka.com.ua/ua/mebel-dlya-seksa/c4673668/ просто відмінний, рекомендую заглянути в каталог магазину.
А що вже купувати будете думаю, що вирішите самі. Тут вже треба вдвох подивитися і вибрати конкретно які меблі підійдуть для ваших сексуальних ігор. Але гойдалцю таку точно раджу придбати, просто незабутні враження від такого сексу у вас будуть!
Прикрепления: 4387676.jpg (12.3 Kb)


Сообщение отредактировал romasyni - Пятница, 07.01.2022, 14:35
 
viktorovnauliana711Дата: Пятница, 17.02.2023, 23:10 | Сообщение # 5
Созидатель Мечты 2 ступень
Группа: Пользователи
Сообщений: 16
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
Если у вас практикуется подобное, то почему нет. Я думаю, что меня скорее бы удивила такая мебель, хотя сама люблю эксперименты различные. Лучше предварительно обсудить покупку со второй половинкой.
 
kircenkotamaraДата: Пятница, 17.02.2023, 23:12 | Сообщение # 6
Участник проекта
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
Зараз люди стають більш відкритішими один до одного і це факт, використання таких меблів тільки надасть стосункам вогню, тому я не маю нічого проти. Раджу вам інтим шоп Talla https://kurs.if.ua/lifesty....ostyamy тут ви зможете купити меблі для сексу, різноманітні іграшки для дорослих, еротичний одяг та багато іншого. Часто сама тут щось купую, великий асортимент та приємні ціни.
 
mbelousova07Дата: Вторник, 21.02.2023, 20:50 | Сообщение # 7
Участник проекта
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
спасибо) мне это тоже интересно

Сообщение отредактировал mbelousova07 - Вторник, 21.02.2023, 20:50
 
VivaroДата: Воскресенье, 23.04.2023, 17:16 | Сообщение # 8
Участник проекта
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
Ну про секс шопи чув, але щоб навіть спеціальні меблі купувати, ще вже якесь збочення
 
HzBoyДата: Суббота, 17.02.2024, 12:28 | Сообщение # 9
Братство Мечты
Группа: Пользователи
Сообщений: 88
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
Вирішив спробувати щось нове в нашому інтимному житті, і гумова надувна лялька для сексу https://talla.ua/ua/naduvnye-kukly-dlja-seksa/ здавалася відмінним варіантом. Після перегляду асортименту в магазині TALLA, я був приємно вражений великим вибором виробів. Замовлення у цього магазину також є анонімним, що важливо для мене. Не можу дочекатися, щоб отримати свою надувну ляльку і спробувати нові відчуття в спільному використанні з партнером.
 
asetiorelДата: Воскресенье, 25.02.2024, 19:05 | Сообщение # 10
Участник проекта
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
цікава темва
 
Форум » Просто общение » Общение обо всём » Незвичайні меблі
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Форма входа

Поиск

Новые комментарии

С начала мира

Когда мы вместе
Скрипка, Виолончель, Фортепиано, Хор, Top 40, EDM, Epic Drops, Heavy Bass Bri

Иди к своей мечте 
эмбиент, хард-рок, мощный, эмоциональный, мрачный, глубокий, загадочный


Друзья сайта

Статистика