Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS | ГлавнаяМой профиль | Регистрация | Выход | Вход

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Просто общение » Общение обо всём » Порадьте пластичного хірурга в Києві
Порадьте пластичного хірурга в Києві
ania050310Дата: Понедельник, 31.07.2023, 20:33 | Сообщение # 1
Участник проекта
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
Всім привіт. З дитинства я страждаю тим, що я надмірно худорлява. І все б нічого, але також маю один комплекс - я соромлюсь того, що у мене маленькі груди. Почала цікавитися тим, як збільшити груди, вже давно. І ось нарешті наважилася на операцію. Але до кого у Києві звернутися? Можливо, зможете мені порадити спеціаліста-пластичного хірурга?
 
KuvaldinVolodiaДата: Понедельник, 31.07.2023, 20:50 | Сообщение # 2
Участник проекта
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
Цього року я вирішив своїй дружині зробити подарунок-сюрприз і також їй додати впевненості і дати шанс відчути себе красивою. Після того, як наші двоє дітей виросли на грудному вигодовуванні, груди у моєї дружини взагалі втратили вигляд і я став помічати, як вона почала соромитися їх. Нещодавно вона почала говорити про мамопластику і я дав згоду, адже операція не з дешевих. Ось ми разом з нею уже знайшли хорошого лікаря-хірурга, який спеціалізується на корекції і збільшенні грудей https://yurchenko.ua/uvelichenie-grudi/ Раджу, авторе і вам до нього звертатися.
 
ania050310Дата: Понедельник, 31.07.2023, 20:56 | Сообщение # 3
Участник проекта
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
За вашою пордою я спробую зв'язатися з лікарем. Якраз я і хотіла потрапити до досвідченого пластичного хірурга. Я згідна з вами, що операція ця не із дешевих, але вона того коштує.
 
teammereheadДата: Вторник, 08.08.2023, 19:59 | Сообщение # 4
Участник проекта
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
лучше когда все естественное рекомендации мужчины!
 
Форум » Просто общение » Общение обо всём » Порадьте пластичного хірурга в Києві
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Форма входа

Поиск

Новые комментарии

С начала мира

Когда мы вместе
Скрипка, Виолончель, Фортепиано, Хор, Top 40, EDM, Epic Drops, Heavy Bass Bri

Иди к своей мечте 
эмбиент, хард-рок, мощный, эмоциональный, мрачный, глубокий, загадочный


Друзья сайта

Статистика