Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS | ГлавнаяМой профиль | Регистрация | Выход | Вход

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Просто общение » Общение обо всём » Як розрахувати срок вагітності і дату пологів
Як розрахувати срок вагітності і дату пологів
fionafilonoДата: Четверг, 08.12.2022, 00:51 | Сообщение # 1
Созидатель Мечты 1 ступень
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
Якось я трохи розгублена і потрібна Ваша порада. Були підозри на вагітність, оскільки була незахищена близькість, і зробивши тест на вагітність за тиждень до місячних, тест показав позитивний результат. Як тоді розрахувати свій термін вагітності і дату пологів?
 
lusalusivДата: Четверг, 08.12.2022, 00:58 | Сообщение # 2
Участник проекта
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
Якщо чесно то не знаю. взагалі прийнято вважати, починаючи від першого дня останніх місячних і додається 40 днів. Так прийнято вважати, наскільки мені відомо, передбачувану дату пологів
 
simaveronaДата: Четверг, 08.12.2022, 01:02 | Сообщение # 3
Участник проекта
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
Конкретно розрахувати Вам дату пологів ніхто не зможе, розраховується якийсь проміжок, коли найбільш ймовірно можуть початися пологи. І розрахунок приблизно таким чином, до першого дня останньої менструації додають 7 і відраховують за календарем 3 місяці.. це і буде приблизна дата пологів. Або можна  використати онлайн калькулятор вагітності, вам просто я ячейки потрібно вввести дані про свої місячні і цикл. Ось тут є таких календар https://www.hipp.ua/vagitnist/poradi/kalkuljator-dati-pologiv/

Сообщение отредактировал simaverona - Четверг, 08.12.2022, 01:02
 
Форум » Просто общение » Общение обо всём » Як розрахувати срок вагітності і дату пологів
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Форма входа

Поиск

Новые комментарии

С начала мира

Когда мы вместе
Скрипка, Виолончель, Фортепиано, Хор, Top 40, EDM, Epic Drops, Heavy Bass Bri

Иди к своей мечте 
эмбиент, хард-рок, мощный, эмоциональный, мрачный, глубокий, загадочный


Друзья сайта

Статистика