Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS | ГлавнаяМой профиль | Регистрация | Выход | Вход

Главная » 2009 » Март » 24 » Роберт Колс "Цінності, за якими живуть американці". Цінность 12.
18:20
Роберт Колс "Цінності, за якими живуть американці". Цінность 12.
12. Практичність та ефективність
Американці мають репутацію реалістів, практичних та ефективних людей. При обговоренні будь-якого важливого рішення в Сполучених Штатах пріоритет переважно надається практичним міркуванням. Самі американці говорять, що вони не надто схильні філософствувати та теоретизувати. Як щоб американці і визнали б наявність у них філософії, то нею скоріше за все виявився б прагматизм..
Це принесе гроші? Це буде окупатися? Що я зможу отримати за цю діяльність? Саме ці запитання Американці задають одне одному у повсякденних справах, а не запитання, такі як : "Наскільки це естетично? Чи буде це приємно? Чи це просуне свідомість?»
Ця практична, прагматична орієнтація дозволила американцям дати світу більше винаходів, ніж дала будь-яка інша країна за всю історію людства. Саме любов до "практичності" примушує американців надавати перевагу одним професіям перед іншими. Управління та економіка, наприклад, набагато більше популярні в Сполучених Штатах, ніж філософія та антропологія, а право та медицина ціняться вище, ніж мистецтво.

Пріоритет практичних питань з'являється в Сполучених Штатах також у зневазі до "емоційних" та "суб'єктивних" оцінок та прагненні до оцінок "раціональних" та "об'єктивних". Американці завжди намагаються зробити так, щоб емоції найменше впливали на рішення, які ними приймаються. Вони завжди оцінюють ситуацію по об'єктивним факторам. Популярний серед американців "емпіричний" підхід до рішення проблеми також відображає їх практичність. Цей підхід припускає складання списку можливих рішень даної проблеми, а потім послідовне розглядання кожного з них з ціллю виявлення найбільш ефективного з можливих.


Фото Андрія Єлькіна

Натискайте на зображення, щоб побачити фото в реальному розмірі  Категория: Для ценностей | Просмотров: 1146 | Добавил: rm | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar

Меню сайта

Журнал "Вісник Мрії" є періодичним виданням ГО «Дитячо-юнацька екологічна громадська організація «Республіка Мрія», яка з 10 листопада 2013 року як асоційований член увійшла в мережу Всеукраїнської екологічної громадської організації «МАМА-86».  Про ВЕГО "МАМА-86"

Форма входа

Поиск

Новые комментарии

Ссылка на сборник