Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS | ГлавнаяМой профиль | Регистрация | Выход | Вход

Главная » 2009 » Март » 24 » Роберт Колс "Цінності, за якими живуть американці". Цінность 11.
18:19
Роберт Колс "Цінності, за якими живуть американці". Цінность 11.
11. Прямота, відвертість та чесність
У багатьох інших країнах відпрацьовані тонкі, інколи досить специфічні "ритуали", якими користуються у тих випадках, коли необхідно повідомити когось про щось неприємне.
Американці, однак, завжди надавали перевагу прямому підходу до діла. Вони зазвичай цілком відверто говорять неприємну правду прямо в вічі. Якщо ви приїхали із суспільства, де не прийнято прямо говорити про погані новини чи висловлювати несхвальні думки, вас може дуже здивувати прямолінійність американців.
Якщо ви приїхали з країни, де важливо не посоромитись, не сумнівайтесь ~ своєю прямотою американці зовсім не намагаються вас посоромити. Важливо зрозуміти, що американець за подібних обстав не соромиться. Поки ви знаходитесь в цій країні, пристосовуватись до її звичаїв буде вашою і лише вашою задачею. Немає жодної можливості пом'якшити стусанів такої прямоти та відвертості, якщо ви до них не звикли, крім того, щоб сказати собі - життя тут іде за іншими правилами. В дійсності американці всіляко вимагають від своїх співвітчизників все більшої та більшої відвертості та прямоти. Багаточисленні програми відвертості, що з'явились в США наприкінці 70-х, добре відображають цей настрій суспільства.
У всьому, крім самого прямою та відкритого підходу, американці вбачають нечесність та невідвертість та швидко втрачають довіру до будь-кого, хто віддає перевагу натякам та недомовкам перед прямим виказом. Кожний, хто, знаходячись у Сполучених Штатах, схоче скористатися послугами посередника, щоб повідомити будь-що, стане вважатись маніпулятором, невартим довіри.


Мешканці міста Берклі (штат Каліфорнія) проводять екскурсію по своєму місту, розповідають про історію та досягнення

Берклі - місто сталого розвитку. Цей статус мають не всі міста у Сполучених Штатах Америки  


Фото Андрія Єлькіна

Натискайте на зображення, щоб побачити фото в реальному розмірі  

Категория: Для ценностей | Просмотров: 1407 | Добавил: rm | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar

Меню сайта

Журнал "Вісник Мрії" є періодичним виданням ГО «Дитячо-юнацька екологічна громадська організація «Республіка Мрія», яка з 10 листопада 2013 року як асоційований член увійшла в мережу Всеукраїнської екологічної громадської організації «МАМА-86».  Про ВЕГО "МАМА-86"

Форма входа

Поиск

Новые комментарии

Ссылка на сборник