Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS | ГлавнаяМой профиль | Регистрация | Выход | Вход

Главная » 2009 » Март » 24 » Роберт Колс "Цінності, за якими живуть американці". Цінность 4.
23:10
Роберт Колс "Цінності, за якими живуть американці". Цінность 4.
4. Рівність та рівноправність
Рівність для американців - одна з найважливіших цінностей, настільки важливих, що вони навіть дали цій концепції релігійне обґрунтування. Вони кажуть, що люди були "створені рівними". Більшість американців вважає, що Богу все рівно, який у людей інтелект, фізичний стан або економічний статус. У світських термінах ця віра перетворилась на твердження про те, що люди мають рівну можливість процвітати у житті. Американці різняться тільки уявленнями про те, як реалізувати цей ідеал. Однак практично всі згодні з тим, що рівність - важлива громадянська та соціальна ціль. Уявлення американців про рівність нерідко роблять їх навіть чудаками в очах іноземців.
Більшість людей розуміє це зовсім по іншому. Для них ранг, статус та влада здаються більш бажаними, навіть якщо вони самі знаходяться внизу соціальної піраміди. Приналежність до правлячого класу та влади, здається, дають людям в інших суспільствах відчуття безпеки та впевненості. За межами США люди з самою народження знають, хто вони такі і як вони вписуються в складну систему суспільства.

Багато високопоставлених іноземців, перебуваючи у Сполучених Штатах, ображаються тим, як з ними поводиться обслуговуючий персонал (офіціанти, продавці у магазинах, водії таксі тощо). Американці ж взагалі не відчувають необхідності проявляти якусь шанобливість до тих, хто стоїть вище у суспільній ієрархії, і навпаки, часто спілкуються з людьми нижчого соціального статусу так, немов це важливі персони. Тим, хто їде до США, важливо розуміти, що у такому відношенні до статусу або положенню у суспільстві нема нічого ображаючого або зневажливого. Слід просто бути ютовим до того, що під час вашого перебування у нашій країні до людини, яка займає високу посаду, будуть відноситись точно так, як і до всіх інших.
Категория: Для ценностей | Просмотров: 1121 | Добавил: rm | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 1
avatar
1
Wow! That's a rlealy neat answer!
avatar

Меню сайта

Журнал "Вісник Мрії" є періодичним виданням ГО «Дитячо-юнацька екологічна громадська організація «Республіка Мрія», яка з 10 листопада 2013 року як асоційований член увійшла в мережу Всеукраїнської екологічної громадської організації «МАМА-86».  Про ВЕГО "МАМА-86"

Форма входа

Поиск

Новые комментарии

Ссылка на сборник