Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS | ГлавнаяМой профиль | Регистрация | Выход | Вход

Главная » 2009 » Март » 24 » Роберт Колс "Цінності, за якими живуть американці". Цінность 3.
23:08
Роберт Колс "Цінності, за якими живуть американці". Цінность 3.
3. Час та управління ним
Для будь-якого американця час - це цінність виняткової важливості. Іноземцям здається, що американці більш зацікавлені в тому, щоб виконувати все у строк (згідно певного графіку), ніж розвитком глибоких між особистих відношень. Додержуватись розкладу для американця означає все детально спланувати, а потім точно виконати свій план.
Вам може здатися, ніби американці знаходяться повністю під контролем невеличких машинок, які носять на зап'ястях і які здатні зупинити будь-яку дискусію, щоб їх власник вчасно зміг виконати наступний пункт свого розкладу. Мова американців наповнена посиланнями на час, який високо цінується. Час може "тривати", "зберігатися", бути заповненим", його можна "заощадити", "використати", "витрачати", "втратити", "отримати", "спланувати", "надати", "максимально використати" і навіть "убити".
Гість Сполучених Штатів скоро дізнається, що у цій країні вважається дуже нечемним запізнитися на зустріч - навіть на 10 хвилин (кожного разу, коли абсолютно неможливо прибути вчасно, вам слід подзвонити та попередити, що вас затримали непередбачені обставини, і ви будете на півгодини — чи наскільки? - пізніше).
Час так високо цінується в Америці тому, що вважаючи його важливим ви, скоріш за все, досягнете більшого, ніж якби ви витрачали його даремно. Ця філософія довела свої переваги.

Американські прислів'я підкреслюють важливість часу та мудрого його використання, постановку цілей та досягнення їх, навіть такого розподілу часу та енергії, щоб результатами своєї праці насолоджуватися пізніше, (Остання ідея називається "відстрочена винагорода").
Категория: Для ценностей | Просмотров: 1755 | Добавил: rm | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar

Меню сайта

Журнал "Вісник Мрії" є періодичним виданням ГО «Дитячо-юнацька екологічна громадська організація «Республіка Мрія», яка з 10 листопада 2013 року як асоційований член увійшла в мережу Всеукраїнської екологічної громадської організації «МАМА-86».  Про ВЕГО "МАМА-86"

Форма входа

Поиск

Новые комментарии

Ссылка на сборник