Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS | ГлавнаяМой профиль | Регистрация | Выход | Вход

Главная » Файлы » Партнёры Мечты

Запорізький Центр популяризації краєзнавства "Хорс"
18.08.2007, 20:56
Про нашу діяльність

Напрямки діяльності Центру:
еколого-краєзнавчі експедиції
екологічна освіта та виховання
подорож та екскурсії
дослідницькі проекти
культурно-просвітницька діяльність

Головні завдання:
підготовка матеріалів за результатами роботи над програмами з метою їхньої популяризації у виданнях, періодичному друку, телебаченні тощо;
організації я та проведення з благодійною метою виставок, розпродаж в творчих роб т, сем нар в, конкурс в, творчих поїздок, зустрічей, експедицій;
виготовлення поліграфічної та рекламної продукції діяльності Центру;
взаємодія з благодійними фондами та громадськими організаціями з метою реалізації спільних цілей. нашу діяльність

Напрямки діяльності Центру:
■ еколого-краєзнавчі експедиції
■ екологічна освіта та виховання
■ подорож та екскурсії
■ дослідницькі проекти
■ культурно-просвітницька діяльність

З 2001 р. Центр реалізує проект з вивчення малих річок Запорізької області "Моніторингові дослідження р к басейну Дніпра". На сьогоднішній день досліджено сучасний стан екосистем р к Мокра Московка, Нижня Хортиця, Конка, Берда, Мокра та Суха Конка, Правобережжя Дніпра в околицях м. Запоріжжя, підготовлені телевізійна передача та статті , в яких висвітлюються сучасні екологічні проблеми р к. В робот за проектом Центр активно співпрацю з обласним управлінням водного господарства.
У 2005 році Центр разом з іншими громадськими організаціями міста включився в роботу з вивчення та збереження природних культурних об'єкт в, в першу чергу острова Хортиця Правобережжя Дніпра в межах м ста та області . Розроблені надіслані пропозиції та проекти до орган в місцево влади Національного заповідника |Хортиця", до Концепції розвитку туристичної інфраструктури міста Запоріжжя.
З вересня 2005 року Центр прийняв участь у створенні краєзнавчо-туристичної карти району острова Хортиця, ведеться робота з розробки еколого-краєзнавчих маршрутів, як можуть сприяти популяризації серед молоді населення міста та області знань про природні культурні цінності Запорозького краю. До краєзнавчої роботи залучені учнівські колективи багатьох район в області .
У 2005 році в рамках договору про співробітництво проведені спільні дослідження екологічного стану р. Конка та об'єкт в природно-заповідного фонду області на території Оріхівського району. Протягом 2006 року налагоджена співпраця в напрямку розвитку та популяризації краєзнавчої роботи з учнівською молоддю та громадськими організаціями Гуляйпільського району.
В Центр накопичено значний досвід щодо проведення науково-дослідницьких та пошукових робіт на територіях та об'єктах природно-заповідного фонду, методичний супровід проведення таких робіт та досвід роботи з законодавчою базою щодо охорони та збереження біорізноманіття.

Про проект "Мій Запорозький край"

Мета проекту: активізація роботи молоді по вивченню та збереженню об'єкт в природно-культурно спадщини Запорозького краю.
Очікувані результати:
- розширення інформаційно-пізнавального простору в еколого-краєзнавчій освіт вихованні дітей та молоді ;
- виховання екологічно культури серед молоді , населення області ;
- сприяння збереженню природно-культурних об'єкт в краю;
- активізація та розвиток роботи з формування екомережі в районах області ;
- підвищення рівня кваліфікації та свідомості місцевого населення представник в місцевих орган в влади та ефективності прийняття управлінських рішень щодо збереження природно-культурних цінностей краю.

Категория: Партнёры Мечты | Добавил: rm
Просмотров: 1684 | Загрузок: 0

Меню сайта

Журнал "Вісник Мрії" є періодичним виданням ГО «Дитячо-юнацька екологічна громадська організація «Республіка Мрія», яка з 10 листопада 2013 року як асоційований член увійшла в мережу Всеукраїнської екологічної громадської організації «МАМА-86».  Про ВЕГО "МАМА-86"

Форма входа

Поиск

Новые комментарии

Виктор Иванович, постоянно отслеживаю Ваши новые публикации на сайте прозы. Ничего нельзя упустить. ...

Друзья сайта

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Flag Counter